Čištění a mytí interiérů automobilů

Čištění a mytí interiérů automobilů

 

 

Nově jsme pro zákazníky připravili novou službu čištění interiérů automobilů suchou a mookrou metodou.

 

Proč se vám vyplatí si u nás nechat vyčistit automobil?

-Budete jezdit ve zdravém prostředí čistého auta. Odstraněním nečistot, prachu, roztočů, snížením počtu bakterií, se zároveň sníží pravděpodobnost   vzniku různých onemocnění.


-Ušetříte peníze. Profesionální čištění u nás se vám vyplatí, protože ušetříte peníze za nákup kvalitních chemických přípravků a profesionálních   čistících strojů.


-Ušetříte svůj čas. Perfektním čištěním auta by jste strávili celý den. Nechte to na nás! Čištění je naše práce, kterou se snažíme provést tak aby jste   byli maximálně spokojeni.


-Myslete na zdraví a pohodlí svých spolucestujících. Zbavte se nečistot a nepříjemného zápachu! Čistý a příjemně vonící interiér aut je vaší vizitkou   a zároveň udělá radost vám i vaším blízkým.


-Používáme pouze profesionální čistící techniku a profesionální vysokotlaké vysavače, čistící a úklidovou techniku značky Kärcher. Kupujeme pouze   kvalitní čistící přípravky, autokosmetiku a ošetřující přípravky.

 

scroll up
replica rolex zegarki repliki replica watches replika rk replica watches replika rolex rolex replica ceasuri replica ֧ݧڧܧ ѧ replika klockor